O nas
Agencja Nieruchomości „ATRIUM” jest firmą posiadającą licencję Ministra Infrastruktury nr 17265, prowadzącą kompleksową działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Świadczymy usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które obejmują transakcje kupna/sprzedaży nieruchomości lokalowych (mieszkania i lokale użytkowe), budynków, gruntów (działek komercyjnych, mieszkaniowych, czy rolnych). Także w zakresie wynajmu.
W ramach tych działań sprawdzamy zarówno stan prawny nieruchomości, jak i stan dokumentacji, związanej z nieruchomością, która jest niezbędna do bezpiecznego przeprowadzenia transakcji.

Nasza obsługa obejmuje wsparcie prawne, w zakresie wyceny nieruchomości oraz doradztwo kredytowe, w tym pomoc w uzyskaniu najtańszego kredytu hipotecznego, pomoc w skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów do uzyskania tego kredytu hipotecznego.

Celem naszej działalności jest pełna i profesjonalna obsługa każdego klienta, gwarantująca komfort i bezpieczeństwo przeprowadzonych transakcji.

Nasze doświadczenie wynika z wielu lat pracy na rynku finansowym w obszarach wspierających uzyskiwanie kredytów hipotecznych przez osoby fizyczne i firmy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.